O nas | O nas |

O nas

White & Beauty to dynamicznie rozwijająca się firma w dziedzinie wybielania zębów posiadająca kilkadziesiąt gabinetów w większych miastach Polski.

Rozwój firmy, uznana marka i doświadczenie zdobyte w Stanach Zjednoczonych u najlepszych pionierów bezpiecznego wybielania zębów sprawiły, że dziś w Polsce jesteśmy liderem w swojej dziedzinie.

Skuteczne wybielanie zębów – sięgnij po „hollywoodzki uśmiech” z White & Beauty. Termin ten ma swój początek w USA – to właśnie za oceanem wiele gwiazd poddało się zabiegowi wybielania zębów przez co zyskali przydomek posiadania „hollywoodzkiego uśmiechu”.

Teraz także w Polsce, tylko z White & Beauty.

Naszą praktykę wynieśliśmy ze Stanów Zjednoczonych, gdzie stworzono i opatentowano bezpieczną metodę na poprawianie wyglądu zębów. Współpracujemy z kontrahentami ze Stanów Zjednoczonych, którzy są dostawcami urządzeń wykorzystywanych do zabiegów przez co jakoś wykonywanych przez nas usług jest zdecydowanie na najwyższym poziomie, czyniąc naszą firmę liderem w swojej dziedzinie.

W ciągu naszego kilkuletniego doświadczenia na polskim rynku obsłużyliśmy ponad 10.000 zadowolonych klientów. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień za jakość świadczonych usług. Jednym z nich jest Znak Jakości Groupon – przyznawany firmom które otrzymały ponad 95% pozytywnych opinii od klientów!

 

 

Przebarwienia na zębach to normalny stan, który dotyczy każdego z nas. Dieta, używki takie jak papierosy, kawa, czerwone wino nie mają dużego wpływu na przebarwienia naszych zębów. Stosując najbardziej wzorowy tryb życia i tak jesteśmy narażenie na przebarwienia na zębach.

Jak zlikwidować przebarwienia na zębach?

  • Nasze zabiegi pozwalają rozjaśnić kolor zębów nawet o 14 odcieni,
  • Rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie,
  • Nasi klienci odzyskują przyjemność pięknego uśmiechu – bez skrępowania,
  • Sam zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny.

Sukcesy nie sprawiają, że popadamy w zachwyt – przeciwnie, robimy jeszcze więcej otwierając kolejne placówki w naszym kraju, po to aby jeszcze więcej osób miało dostęp do białych, pięknych zębów.

White & Beauty pokonuje granice – posiadamy dwa gabinety w Londynie przez co naszymi klientami stają się Polacy mieszkający na Wyspach, ale też Brytyjczycy pełni uznania do naszych osiągnięć. W planach są kolejne gabinety na terenie Wielkiej Brytanii.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sprawdź już teraz w zakładce „Gabinety”, czy jesteśmy dostępni w Twoim mieście!