O przeciwwskazaniach

O przeciwwskazaniach

Znasz albo podejrzewasz już, jakie są lub mogą być przyczyny Twoich przebarwień? Teraz czas sprawdzić, czy możesz wybielić sobie zęby. Niektóre schorzenia eliminują nas na stałe z grupy osób, które mogą poddać się zabiegowi wybielania zębów. Zapoznaj się z przeciwwskazaniami do zabiegu zanim zamówić lub zakupisz usługę.

Przeciwwskazania:

  1. Uszkodzenia szkliwa i niezaleczone ubytki w zębach – pęknięcia nawet te mikropęknięcia nie służą wybielaniu zębów. Stosowany żel przeznaczony jest do powierzchniowego stosowania i nie może wnikać do wnętrza zębów. Jeśli żel wniknie bardzo głęboko, może spowodować szkody w miazdze. Rada: zalecz ubytki u stomatologa przed wybielaniem zębów. Wypełnienia powinny być jaśniejsze, aby po wybielaniu nie trzeba było ich ponownie wymieniać.
  2. Ciąża i karmienie piersią – wybielanie zębów nie zostało przebadane pod kątem szkodliwości dla kobiet w ciąży i karmiących. Aby nie narażać zdrowia naszych Klientek i ich potomstwa, nie wykonujemy w takiej sytuacji wybielania zębów.
  3. Epilepsja, astma – to choroby, które mogą uaktywnić się podczas wykonywania zabiegu z użyciem żelu, co może doprowadzić do dostania się żelu w miejsca zakazane, np. do oczu.
  4. Nowotwór – zmiany nowotworowe są przeciwwskazaniem do laserowego wybielania zębów
  5. Niedorozwój szkliwa – na zębie czy zębach, gdzie szkliwo nie rozwinęło się dostatecznie zęby pozbawione są właściwej ochrony. Żel wnika bardzo głęboko, zamiast pozostać na szkliwie.
  6. Zęby mleczne – to kolejny przypadek, gdzie to szkliwo jest nie rozwinięte w tak jak w zębach stałych, co stanowi przeszkodę w wybielaniu.

Jeżeli nie występują u Ciebie wyżej wymienione przebarwienia lub nie jesteś ich pewien z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dziedzinie wybielania zębów PoznańGabinet White&Beauty.