Wybielanie zębów – bezpiecznie i skutecznie !

Gabinety White & Beauty wykorzystują nowoczesną technologię, którą opracowali specjaliści ze Stanów Zjednoczonych. Stworzona została dzięki wielu badaniom i doświadczeniom fachowców tej dziedziny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów w naszym kraju powstała sieć salonów wybielania zębów.

Niezależnie od tego, jak bardzo staramy się, to i tak na naszych zębach pojawiają się przebarwienia. Regularne wizyty u stomatologa czy odpowiednia higiena jamy ustnej nie zagwarantuje nam pięknego uśmiechu. Zęby przebarwiają się na skutek spożywanych przez nas produktów, napojów lub używek typu wino, papierosy. Wybielanie zębów w domowych zaciszu jest czasochłonne i nie da nam upragnionego celu.

Wybielanie zębów zrobi to za Ciebie! Dzięki innowacyjnej technologii sprawimy, że zakochasz się we własnym uśmiechu. Zabiegi w naszych gabinetach są skuteczne i w pełni bezpieczne. Zaufaj specjalistom i odmień swój uśmiech w gabinetach White & Beauty.

W naszych gabinetach wykorzystujemy laserową metodę wybielania zębów. Dysponujemy dwiema lampami: akcelerator elektrouminescencyjny (lampa Led) oraz halogenowy (lampa Premium). Zabieg jedną jak i drugą lampą wygląda podobnie. Na zęby aplikowany jest żel organiczny aktywowany dzięki lampom. W ten sposób żel i nasze zęby ulegają wybieleniu. Czynność powtarzamy trzykrotnie. Wystarczy tylko 3 x 15 minut, aby osiągnąć wymarzony efekt wybielania zębów.

Na czym polega działanie lampy?

Akcelerator transmituje intensywne światło o niebieskiej barwie. Cechuje je wysoki współczynnik częstotliwości oraz długość fali od 480 do 520 nanometrów. Lampa nie tylko przynosi wymarzony efekt, ale i jest w pełni bezpieczna. Wydziela zimną wiązkę światła, która jest wolna od promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego.

Czynność wykonywania laserowego wybielania zębów White & Beauty

 

  1. Aby umówić się na zabieg wybielania zębów w salonie White & Beauty należy wybrać odpowiedni gabinet w zakładce “Nasze gabinety / Kontakt”
  2. Po przybyciu do gabinetu zapoznajecie się Państwo z przeciwwskazaniami do zabiegu i podpisujecie formularz zgody na zabieg.
  3. Ustalamy odcień zębów przy użyciu wzornika bieli.
  4. Na zęby nakładany jest aktywator oraz żel. Pod wpływem światła z lampy aktywator miesza się z żelem i rozpoczyna się rozjaśnianie.
  5. Podczas jednej wizyty odbywają się 3 naświetlenia po 15 minut każde.
  6. Przy użyciu lusterka i wzornika wspólnie ustala się uzyskany przez pacjenta odcień.
  7. Pacjent musi zapoznać się z zaleceniami po zabiegu, czyli stosowaniem białej diety

 

Kup franczyzę